Düğün

Hayallerinizdeki düğünü sıra dışı bir şekilde yaşamak ister misiniz? Evet mi? Öyleyse, sizin için profesyonel bir ekiple hazırlanacak olan bu muhteşem güne hazır olun. Düğününüz için sizinle beraber belirlediğimiz konsepti eksiksiz bir şekilde sunarak hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyoruz. Sizde masalsı bir düğün töreni, unutulmaz bir evlilik seremonisi ile beraber hayallerinizi gerçekleştirmek ister misiniz?  

Mitra Event Olarak Amacımız Nedir?

Mitra Event olarak amacımız; Sizlerin hayallerini istekleriniz doğrultusunda zevkinize ve bütçenize uygun seçenekler sunup en ince detayları düşünerek ve en önemlisi de yaptığımız işe “sevgimizi ve yaratıcılığımızı” katarak kaliteli, şık ve çarpıcı şekilde hazırlamak ayrıca en mutlu en özel günlerinizin hafızalardan silinmemesini sağlamaktır.  

Ekibinizi Nasıl Tanımlarsınız?

Birlikte yarattığımız özel gününüzde her detaya önem veriyoruz. Yaratıcı fikirler ile benzersiz bir düğüne imza atmanızı sağlıyoruz. Bugünün sizler için ne kadar önemli olduğunu bilen profesyonel bir ekibin özverili ve dikkatli çalışmalarını göreceğinizden eminiz. Başarımızı, her biri kendi alanında; uzman, dinamik, yaratıcı ve profesyonel ekibimize, tecrübelere, sıradan olmayan fikirler ile oluşturduğumuz ekibimize  borçluyuz. Kır düğününden havuz başı düğünlerine kadar her organizasyonda hizmet veriyoruz.  

Düğün Organizasyonu Fiyatlandırmaları Nasıl Oluyor?

Düğün paketleri hazırlarken maksimum kalite ve minimum fiyat ilkesini benimseyerek çalışıyoruz. Sizler için en uygun düğün paketleri hazırlıyoruz. Böylece bütçenizi yormadan da eşsiz güzellikte bir düğüne sahip olabiliyorsunuz.  

Organizasyon İçin Düğüne Ne Kadar Zaman Kaldığında  Planlama Yapmalıyız?

Düğün paketleri ve fiyat teklifleri için yaklaşık en az 4 hafta öncesinde ekibimizle iletişime geçmelisiniz. Bu sayede zaman kaybetmeden klasikleşmiş düğünlerden sıyrılıp sizler için sıra dışı düğün hazırlıklarına başlayabiliriz.  

Düğün Organizasyon Planlamasına Neleri Dahil Ediyoruz?

Ekibimizle beraber organizasyonumuzu hazırlarken, mekan seçimi, mekan tasarımı, dekor çalışmaları, davetiyeler, konuk planlaması, yemek menüsü ya da aperitif sunumlar ,düğün pastası, görsel etkinlikler, orkestra grupları, enstrümantal gösteriler, ses, sahne ve ışıklandırma sistemi ,isteğe bağlı olarak sanatçı çıkarma ,düğün görüntüleri için ilk andan son ana kadar fotoğraf ve video çekimi gibi tüm detayları kusursuz bir gece için sizlerle birlikte planlıyoruz.   Sevdiğiniz kişiyle hayatınızı birleştirirken, bütün detaylara hakim olmanız neredeyse imkansız. Bu yüzden, bu dönemde üstünüzdeki yükü tümüyle biz üstleniyoruz. Dostlarınızla ve ailenizle birlikte olacağınız eğlenceli geceleri hazırlamak bizimle çok daha kolay.    Gel gelelim, sizin “düşlerinizi” süsleyen geceye! Yeni hayatınıza başlarken, hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek istemez misiniz?  

Düğün Organizasyonunu Nasıl Tasarlıyoruz?

Bu muhteşem gününüz için öncelikle, düğün mekanınızı ve konseptinizi öğreniyoruz. Ardından, davetli sayınıza ve zevkinize göre masa sandalye düzenini sağlıyoruz. Seçimlerinize göre sizin için örnek masa hazırlıyoruz. Böylece misafirlerinizin oturacağı masaların nasıl görüneceğini gösterebiliyoruz. Mekanın tasarımıyla ilgili kararı verdiğimiz zaman mekanda s istekleriniz doğrultusunda ekibimizle  şölene dönüşecek gecenizi organize etmeye başlıyoruz.  

Tasarımda Değişiklik Yapabilir Miyim? Aşamalarımız Nasıl Oluyor?

Planlarımızı yaparken her aşamada, sizin fikrinizi alıyoruz ve istemediğiniz hiçbir işe girişmiyoruz. En trend masa ve sandalye örtüleri arasından istediklerinizi kullanarak ilk hazırlıklarımızı  tamamlıyoruz. Sonrasında süslemeler için aksesuarlar, dekorlar ve çiçeklerle çalışıyoruz. Konuklarınızın rahat ve konforlu olduğu davet alanını, gelin yolu, nikah töreni platformunu isteğinize göre stilize ediyoruz.Böylece mekana gelen misafirlerimizi, sıcak bir ortamda karşılıyoruz.  

Canlı Çiçek Kullanıyor Muyuz?

Her zaman taptaze ve sezona uygun çiçekler tercih ediyor, mutluluğunuz için gereken her şeyi eksiksiz bir şekilde tasarlıyoruz  

Düğün Konsepti Nasıl Olmalıdır?

Düğün trendleri her gün değişiyor ve siz de doğal olarak her zaman en moda olan tarzda düğünler düzenlemek istiyorsunuz. İster klasik, modern, sade, görkemli, romantik, isterseniz de  vintage/ retro, bohem, gotik, rustik gibi bilinen tarzlardan esinlenerek konsept oluşturabiliriz.  

Catering Firması ile Anlaşmanız var mı?

Evet var. Konuklarınıza, harika lezzetler sunmak isterseniz, usta aşçılarımız tarafından hazırlanan atıştırmalık veya yemekleri, servis ekibimiz ustalıkla sunacaktır. Böylece, misafirlerinize bir lezzet şöleni yaşatmış olacaksınız!  

Mitra Event’i Neden Tercih Etmelisiniz?

Kendisini sürekli geliştiren, yeniliklere açık ve kaliteli hizmeti ön planda tutan bir firmayız. Dinamik ve güler yüzlü ekibimizle bugüne kadar birçok organizasyonu başarıyla tamamladık.   Hayalinizdeki düğününüzü bizimle organize etmek için hemen sayfanın yan tarafında yer alan randevu formunu eksiksiz doldurarak veya bizi arayıp randevu alabilirsiniz. Heyecanla sizi bekliyoruz 🙂
   
   
TOP